Başımız Sağolsun Türkiye
iletisim
Cilt Tipinize Uygun Doğru Güneş Ürünleri
« Cilt Bakım Ürünleri
Güneş Koruma
Erkek Bakımı
Vücut Bakımı
Makyaj Ürünleri
Parfüm
Cilt ve Yüz Bakımı
Saç Bakım Ürünler
PhysiciansFormula
PhysiciansFormula
Similac Mama
Evolvia NutriPro Bebek Maması Aptamil
PhysiciansFormula
142,00 TL
98,90 TL
Omron C28 Nebulizatör
Omron
85,00 TL
79,90 TL
Eolo Flo Nebulizatör
Eolo
102,00 TL
63,00 TL
Bioxcin Forte Şampuan
Bioxcin
Çocuk Vitamin Desteği
FolteneBioderma
Ana Sayfa Cilt Bakım Ürünleri ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu

ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu

Resmi Büyüt

ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu

Ürün Kodu : eose001
Marka : eose
Piyasada : : 95,00 TL
KDV Dahil: : 88,90 TL
Kazancınız (%6,42) : 6,10 TL
Kdv Dahil Fiyatı : 88,90 TL
Stok Durumu : Stoklarımızda
Güncelleme Tarihi : 24.5.2013 14:51:00
Bu Üründen Adet  
 
  • Ürün Bilgisi
  • Taksit Seç..
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Önerileriniz

Ürün Detayları

Artık Kirpikleri Uzatabilmek Mümkün!

ÉEOSE Laboratuvarları, uzun süren ArGe çalışmaları sonucunda cilde ve kirpiklere zarar vermeden ve kirpiklerin doğallığını bozmadan, kirpikleri uzama ve gürleştirmeye yardımcı olan ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu’nu geliştirmeyi başarmıştır.
ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu kirpikler üzerindeki uzama, gürleşme ve kalınlaşma etkisini içeriğindeki aktif “PEPTIDE COMPLEX” sayesinde gösterir. “PEPTIDE COMPLEX” geliştirilirken, kaş ve kirpiklerin doğal yapısında bulunan peptide molekülleri üzerine çalışmış, yüzlerce peptide karışımının biyolojik aktivitesi ve kirpik uzatma üzerindeki etkisi test edilmiş, en iyi bioaktivite gösteren peptidler araştırılmıştır.“PEPTIDE COMPLEX” bioaktivitesi en yüksek olduğu tespit edilen bu LOP(lipo-oligopeptide)’lerden formule edilen çok özel bir peptide karışımıdır.
ÉEOSE Serum'un etkinliği Almanya ve Amerika da yaplan klinik testlerle kanıtlanmıştır. Yapılan klinik çalışmalarda; kullanımından 2 hafta sonra kirpik uzunluk ve yoğunluğunu ortalama %25artırmaya yardımcı olduğu, 6. haftanın sonunda ise kimi kullanıcılarda bu oranın %72'lere vardığı gözlenmiştir.*

ÉEOSE Serum Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir.


kirpikleri Uzatabilmek mümkün mü ?

Uzun, gür ve koyu renkli kirpiklere sahip olmak, özellikle de kadınlar için bir tutkuya dönüşmüş; güzelliğin ve çarpıcı bakışların simgesi haline gelmiştir. Bu yüzden kirpikleri olduğundan daha dolgun ve uzun göstermeye yarayan, rimeller, çeşitli makyaj teknikleri, takma kirpikler, kirpik permaları hatta kirpik ekimi gibi zahmetli pek çok yöntem kullanılmaktadır..

Ne yazık ki bu yöntemlerin hiçbiri kişinin gerçek kirpikleri üzerinde kalıcı bir etki göstermez, sağladıkları uzun ve dolgun görünüm geçici ve yapaydır. Üstelik uygulama sırasında ya da temizlerken uygulanan mekanik kuvvet ve bazı kozmetiklerde kullanılan kalitesiz kimyasallar kirpiklerin kaybedilmesine ya da sağlığının yitirilmesine neden olabilir.

Artık bu yöntemlerin hiçbirini kullanmadan ve kendi gerçek kirpiklerinizin doğallığını bozmadan, uzamasına ve gürleşmesine yardımcı olmanın bir yolu var : ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu!
 


EEose Kirpik ve Kaş Serumu :

ÉEOSE Laboratuvarları, uzun süren ArGe çalışmaları sonucunda cilde ve kirpiklere zarar vermeden ve kirpiklerin doğallığını bozmadan, kirpikleri uzama ve gürleştirmeye yardımcı olan ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu’nu geliştirmeyi başarmıştır.


ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu kullanımından 2 hafta sonra kirpik boyu ve yoğunluğunda gözle görülür bir etki göstermeye başlar. 1 kür yani 6 haftanın sonunda kirpik uzunluk ve yoğunluğunda istenen seviyelere ulaşılır.

ÉEOSE Serum'un etkinliği ve güvenilirliği Almanya ve Amerika da yaplan klinik çalışmalarla test edilmiştir. Yapılan klinik çalışmalarda; kullanımından 2 hafta sonra kirpik uzunluk ve yoğunluğunu ortalama %25 artırmaya yardımcı olduğu, 6. haftanın sonunda ise kimi kullanıcılarda bu oranın %72'lere vardığı gözlenmiştir.*

* In-Vivo Klinik Test, AMA Laboratories, Inc, NY,USA, 2010.


Peptide Complex :
ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu kirpikler üzerindeki uzama, gürleşme ve kalınlaşmaya yardımcı etkisini içeriğindeki aktif “PEPTIDE COMPLEX” sayesinde gösterir. “PEPTIDE COMPLEX” geliştirilirken, kaş ve kirpiklerin doğal yapısında bulunan peptide molekülleri üzerine çalışmış, yüzlerce peptide karışımının biyolojik aktivitesi ve kirpik uzatma üzerindeki etkisi test edilmiş, en iyi bioaktivite gösteren peptidler araştırılmıştır.“PEPTIDE COMPLEX” bioaktivitesi en yüksek olduğu tespit edilen bu LOP(lipo-oligopeptide)’lerden formule edilen çok özel bir peptide karışımıdır.


Linear oligopeptideler, doğal türevli yağ asidi zincirleriyle bağlanarak bioaktivitesi en üst seviyede olan Lipo-OiligoPeptid ler (LOPs) üretilmiştir.

Lipo-OiligoPeptideler (LOPs) sadece bioaktiviteyi arttırmakla kalmayıp, oligopeptidelerin düfizyon ve absorpsiyon özelliklerini de arttırarak cilt tarafından çok daha hızlı bir şekilde emilmesini ve etki göstermesini sağlarlar.

ÉEOSE Laboratuvarları, Lipo-OiligoPeptideler in (LOPs) bu yüksek bioaktivite özelliklerinin; anti-aging, yara iyileşmesi, akne , saç dökülmesini engelleme gibi cilt problemlerini gidermedeki , ayrıca bağışıklık sistemi ve anti-mikrobiyel uygulamalara etkilerini araştırmaktadır.


Kaşlar içinde Kullanılır :
Bu yüzden ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu kaşları dolgunlaştırma ve yoğunluğunu arttırmaya yardımcı olmak için de kullanılabilir.

Özellikle de kaş alımı gibi kaşlara şekil vermek için yapılan yanlış uygulamalardan sonra kaşlardaki şekil bozukluklarını düzeltmeya yardımcı olarak kullanımı idealdir.


Uygulama Şekli :
ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu günde bir kez, tercihen geceleri, temiz ve kuru cilde aşağıdaki gibi uygulanır. 1 kür yani 6 hafta sonunda kirpik uzunluk ve yoğunluğunda istenilen seviyelere ulaşılır.

1.Göz bölgenizi temizleyerek makyaj, göz kremi, kir ve toz kalıntılarından arındırın ve kurulayın. ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu temiz ve kuru kirpik diplerine uygulanır.

2.ÉEOSE Serum’un kapağını açın ve kapağın altındaki tıpayı çıkararak kapağı tekrar flakonun (şişenin) ağzına takın.

3.ÉEOSE Serum şişesini baş aşağı çevirip, serum kapağını parmağınızla tepe kısmına bastırıp kaldırarak pompalamak suretiyle küçük daire şeklindeki plastik uygulama kabının ortasındaki bölüme, bir damla damlatınız.

4.Ürün ile birlikte verilen tek kullanımlık uygulama çubuklarından bir tanesini alın. Pamukla kaplanmış kısmını uygulama kabındaki serum damlasına batırın ve serumu pamuğun üzerine alarak uygulamaya hazır hale getirin.

5.ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu’nu üst kirpik çizgisinin yukarı kısmına, kirpik diplerine temas edecek şekilde, eyeliner ya da göz kalemi uygularmış gibi sürün. Kirpiklerin göze bakan iç kısmına değil üst-dış kısmına uygulayın. ÉEOSE Serum’u uygularken şekildeki gibi göz pınarının olduğu taraftan başlayarak dışa doğru sürün.

6.Daha sonra alt kirpik çizgisinin aşağı kısmına yine kirpik köklerine temas edecek şekilde sürün. Kirpiklerin göze bakan iç kısmına değil alt-dış kısmına uygulayın ve şekildeki gibi göz pınarının olduğu taraftan başlayarak dışa doğru sürün.

7.Serum uygulama kabına bir damla daha serum damlatarak aynı işlemleri diğer gözünüz için de uygulayın.

8.Kaşta kullanılacaksa yine bu uygulama çubuğu yardımıyla kaşların üstüne, tamamına ya da ihtiyaç duyulan bölgeye uygulanır.

9.Gözlerinize kaçırmamaya özen gösterin, yanlışlıkla gözlere temas etme durumunda gözlerinizi bol su ile durulayın.

10.Uygulama kabını temizce yıkayarak bir sonraki kullanıma hazırlayın.

11.Bu işlemleri günde 1 kez, tercihen geceleri temizlenmiş ve kuru kirpik diplerine aynı şekilde sürerek tekrarlayın.

12.Serum’un kuruması ve iyice emilmesi için birkaç dakika beklemeniz yeterli olacaktır. Göz bakım kremi gibi başka bir ürün kullanacaksanız, öncelikle ÉEOSE Serum’un emildiğinden ve kuruduğundan emin olun.


 


KİRPİKLERİN FONKSİYONLARI

Koruma

Kirpikler, kir, toz ve küçük parçacıkların göz kapaklardan kaçarak gözlerin içine girmesine engel olur Kirpikler bir anlamda bir çeşit toz toplayıcısı olarak görev yapıp gözleri korurlar.

Uyarıcı

Kirpikler aynı zamanda bazı göz hastalıklarına karşı uyarıcı görevinde bulunurlar. Bunlardan en sık rastlanılanları belaferit (körlükle sonuçlanabilen göz kapağı iritasyonu) ve styes (kirpik çizgisine yakın bölgedeki göz kapağı inlamasyonu) hastalıklarıdır.

Hassaslık

Pek çok hayvanda bıyıklar, çevresel tehlikelere karşı kendilerini uyarır. İnsanlarda ise bu fonksiyonu kirpikler yerine getirir. Kedilerin bıyıkları gibi çok refleksif bir yapıya sahiplerdir. Kirpikler dokunmaya karşı çok hassastır. Kendilerine yaklaşan beklenmedik çok küçük bir parçacığa bile hemen reaksiyon verir, göz kapaklarına ışık hızında bir mesaj yollar ve gözpaklarının refleks olarak kapanmasını sağlar. Böylece parçacığın içeri girmesini engeller. Diğer bir deyişle, gözlere kırpma emrini veren kirpiklerdir.

Büyüme

Kirpikler insan vücudunda doğuştan itibaren bulunurlar. Koptuklarında yeniden büyür ve 6 ile 8 hafta arasında normal uzunluklarına gelir.

Estetik

Kadınların hemen hepsi kirpikleri fiziksel güzelliğin bir işareti olarak görürler. Kirpikler ne kadar uzun ve ne kadar kıvrık olursa o kadar çekici olduğu düşünülür.

Büyüklük

Yetişkin bir kadında ortalama olarak alt kirpiklerin uzunluğu 7 mm, üst kirpiklerin uzunluğu ise 11 mm dir. Gür ve uzun kirpikler gözlere anlam verdiği düşünüldüğünden, çoğu kadın kirpiklerini daha uzun ve dolgun göstermek için maskara ve takma kirpik kullanmayı tercih etmektedirler.

Diğer Faydaları

Kirpikler, tozların göze girmesini engellemesinin yanı sıra gözleri güneş ışığından ve terden koruma gibi fonksiyonları vardır.


S: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu ile ne kadar süre sonra sonuç alınır?
C: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu, kullanımından 2 hafta sonra kirpik boyu ve yoğunluğunda gözle görülür bir etki göstermeye başlar. Yapılan klinik çalışmalarda ÉEOSE'nin 2 hafta gibi çok kısa bir sürenin sonunda, kullanıcıların kirpiklerinde ortalama %25 lik bir uzama ve gürleşmeye yardımcı olduğu gözlenmiştir. Ancak ürünün performansının, kişinin genetik ve hormonal yapısı, beslenme ve çevresel koşullar gibi iç ve dış etkenlere bağlı olduğu ve kişiden kişiye değişebileceği göz önüne alınmalıdır. ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu’nun tam olarak etki gösterebilmesi için 6-8 haftalık bir süre boyunca kullanılması önerilir. Klinik Çalışmalarda 6. haftanın sonunda kirpiklerin uzunluğu ve yoğunluğunda %72’ye varan artışa yardımcı olduğu gözlenmiştir.


S: Bir flakon(şişe) ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu ne kadar süre yeter ?
C: Bir flakon ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu 10 ml serum içerir. Bu miktar bir kür yani 6 haftalık kullanım için her iki kirpiğe de rahatlıkla yetecek miktardadır. Ancak hem kirpik hem kaş için kullanılacaksa kürü tamamlamak için 2 flakon kullanmak gerekir.

S: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu ’nu 1 kür kullanmak yeterli midir?
C: Evet yeterlidir. 1 kür yani 6-8 haftanın sonunda kirpik uzunluk ve yoğunluğunda istenen seviyelere ulaşılır. Ancak alınan sonucun kalıcı olması için en azından 6 ayda bir 6 haftalık kürün tekrar edilmesi önerilir.

S: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu ne zaman kullanılır?
C: Günde 1 kere, geceleri yatmadan temiz ve kuru cilde uygulanır.

S: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu ’nu kullanmayı unuttum, ne yapmalıyım?
C: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu’nu her gece yatmadan kullanmaya dikkat ediniz. Eğer serumu uygulamayı unutursanız ertesi sabah uygulayınız ve daha sonra gece uygulamalarına devam ediniz. Ancak en iyi sonucu almak için düzenli ve sürekli kullanmaya özen gösteriniz.

S: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu ’nu kullandığımda hafif bir ıslaklık hissi duyuyorum bu normal mi?
C: Evet. İlk sürüldüğünde hafif bir ıslaklık hissi hissedebilirsiniz ancak 1-2 dakika içerisinde ürün kuruyacak ve bu ıslaklık hissi kaybolacaktır.

S: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu güvenli midir?
C: Evet güvenlidir. ÉEOSE Serum dermatolojik olarak test edilmiştir.

S: ÉEOSE
Kaş ve Kirpik Serumu yanlışlıkla gözlerime kaçarsa ne yapmalıyım?
C: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu ’nu kullanırken üst kirpik çizgisinin yukarı kısmına eyeliner uygularmış gibi ve alt kirpik çizgisinin aşağı kısmına kirpik köklerine temas edecek şekilde sürünüz. Kirpik diplerinin göze bakan iç kısmına değil dış kısmına uygulayınız. (ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu nasıl uygulanır bölümündeki görsellere bakınız). Ürünün yanlışlıkla gözle teması halinde gözlerinizi bol suyla yıkayınız.

S: Hamileler kullanabilir mi?
C: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu’nun klinik çalışmalarında hamile bir kullanıcı bulunmamaktadır. Bu yüzden hamile veya emziren bayanların kullanmadan önce doktorlarına danışmaları önerilir.

S: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu ’nu erkekler de kullanabilir mi?
C: Evet, ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu’nu erkekler de kullanabilir.

S: ÉEOSE'yi kullandıktan sonra makyaj yapabilir miyim?
C: Evet. Ancak cilde kullanılan ilk ürün, ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu olmalıdır. Böylece ürün daha rahat nüfuz ederek etkisini gösterebilir. Ürünü kullandıktan sonra cilt tarafından emilerek kurumasını bekleyiniz. Daha sonra makyajınızı uygulayabilirsiniz.

S: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu ’nu kaşlarıma uygulayabilir miyim?
C: Evet. Kaş ve kirpik kıllarının yaşam döngüleri ve yapıları, zayıflama nedenleri birbirine benzerdir. Bu yüzden ÉEOSE, kaşları uzatmaya ve yoğunluğunu arttırmaya yardımcı olarak da kullanılabilir. Özellikle de kaş alımı gibi kaşlara şekil vermek için yapılan yanlış uygulamalardan sonra kaşlardaki şekil bozukluklarını düzeltmek için kullanımı idealdir.

S: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu ’nu saçlarıma da uygulayabilir miyim?
C: Hayır, ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu saç dökülmesine karşı etkili değilidir. Saç dökülmesi ile kirpik kayıplarının nedenleri birbirinden farklılık gösterir. Dolayısıyla onarım şekilleri de farklıdır. Örneğin saç dökülmesinin en büyük nedeni olan DHT hormonunun kirpik kökleri üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Ayrıca saç telinin yaşam döngüsü açısından bakıldığında, dökülmeyi engellemek için çok daha uzun süreli ted.. uygulanmalıdır.

S: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu ’nu kontak lens kullanırken uygulayabilir miyim?
C: Evet. Ancak kullanırken hijyen kurallarına dikkat edilmelidir.

S: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu ’nu takma kirpikle kullanabilir miyim?
C: Evet .

S: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu hayvanlar üzerinde test edilmiş midir ?
C: Hayır! ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu kesinlikle hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Taksit Seçenekleri

Ürün Yorumları

Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız. Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.

Üye Giriş Formu

Değerli Ziyaretçimiz;
İşleme devam edebilmek için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz üye değilseniz, Yeni Üye Kayıt Formu nu doldurarak üye olabilirsiniz.
Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, Şifre Hatırlatma Formu nu doldurabilirsiniz.
Üye girişi yapmak için, lütfen e-posta adresinizi ve şifrenizi giriniz.
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Beni Hatırla :
   
 

Önerileriniz

Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Siparişiniz ve diğer sorularınız için "Sipariş Yardım Formu" hizmetimizi kullanabilirsiniz.
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kod Onayı
 
Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı!
Tümünü Seç/Kaldır Ürün Adı Fiyat Sepet Stok
  Bausch&Lomb Renu Multiplus Lens Sol 360 Ml - 1 ALANA 1 BEDAVA Kampanyalı Ürün 26,90 TL  Sepete At Stoklarımızda
  Cooper Deniz Suyu Burun Spreyi 100 Ml 27,90 TL  Sepete At Stoklarımızda
Bu Kategorideki Diğer Ürünler
Tümünü Seç/Kaldır Ürün Adı Fiyat Sepet Stok
John Frieda Full Repair Perfect Ends Sheer Mist 75 ml Ağırlık Yapmayan Onarıcı Sprey 20,90 TL  Sepete At Stoklarımızda
John Frieda Full Repair Full Body Conditioner 250 ml Onarıcı Saç Bakım Kremi 20,90 TL  Sepete At Stoklarımızda
John Frieda Full Repair Masque Reperateur Intense 150 ml Onarıcı Bakım Maskesi 20,90 TL  Sepete At Stoklarımızda
John Frieda Full Repair Full Body Shampoo 250 ml Onarıcı Saç Bakım Şampuanı 22,40 TL  Sepete At Stoklarımızda
John Frieda Luxurious Volume Hairspray 250 ml Hacim Kazandıran Saç Spreyi 27,50 TL  Sepete At Stoklarımızda
John Frieda Luxurious Volume Thickening Lotion 125 ml Saç Köklerine Hacim Kazandıran Sprey 22,50 TL  Sepete At Stoklarımızda
John Frieda Luxurious Volume Mousse 200 ml Hacim Kazandıran Saç Köpüğü 22,50 TL  Sepete At Stoklarımızda
Tümünü Göster
FIRSAT ÜRÜNLERİ
39,90 TL
Wartner Siğil Ve Taban Siğil Giderici ...
43,90 TL
Omron Adım Sayar...
99,90 TL
Hartmann Tensoval Koldan Tansiyon Aleti
7,11 TL
Nuk Standart Göğüs Pedi
34,90 TL
Biolabor Deniz Suyu Burun Spreyi...
20,25 TL
Sebamed Deodorant Active 75 Ml ...
15,50 TL
Arm & Hammer Beyazlatıcı Diş Macunu ...
85,80 TL
Braun Kulaktan Ateş Ölçer ...
saglikhome

Copyright © 2010-2014

Dermokozmetik Ürünler

Visa Master Card Paypal Nakit Ödeme Ups Kargo SSL E-Ticaret